Ana sayfa Genel Ekosanayi Dergisi Okuyucuları ile Buluştu.

Ekosanayi Dergisi Okuyucuları ile Buluştu.

74
0
PAYLAŞ

Merhabalar,

Ekonomi ve iş dünyasının nabzını tutan, tamamen tarafsız ve hayatın içinden olan Ekosanayi Dergimizin yeni sayısı ile sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Eylül ayı güzellikleriyle geldi. Filenin Sultanları Avrupa’da destan yazarak Türk kadınının gücünü tüm dünyaya gösterdi. Gururlandık, onurlandık…

Ankara Sanayi Odası Başkanı ve TOBB YK Üyesi Seyit Ardıç’la hayatı, ticareti ve Ankara sanayisini konuştuk. Röportajımızın her satırında gerçek bir girişimci iş insanını okuyacaksınız.

Ekonomi, kültür, sanat, iş dünyası, sağlık, hukuk sayfalarımızda ise birbirinden özel ve titizlikle hazırladığımız konuları keyifle okuyabilirsiniz.

Özenle, bir bir yaptığımız haberleri, ses getirecek dosyaları keyifle okurken, aynı zamanda sizleri düşündürecek, “tarafsız” gerçek haberleri sorgulatacağız…

Güçlü kadromuz, habercilik etiğine uygun, gündeme dair merak ettiklerinizi bulacağınız, klasik dergi anlayışından uzak, tarafsız dergimiz ile sizlerle buluşmanın gururunu yaşayacağız.

Bütün bunların yanında, dergimizde yer alan haberler ile gündemde yaşanan son dakika gelişmeleri takip edebileceğiniz haber sitemiz www.ekosanayi.com.tr ve sosyal medya platformlarında dergimizle ilgili düşüncelerinizi paylaşabilmeniz ve etkinliklerimizi bulabileceğiniz sayfalarımız nuraybasar_ekosanayi_ instagram hesabımızda sizlerle birlikte.

Bir sonraki sayıda buluşmak dileğiyle, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun…

Yeni çıkan sayımızı aşağıdaki link üzerinden indirebilirsiniz.

EKOSANAYİ YENİ SAYIYI İNDİRİN

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here