Ana sayfa Alışveriş LAV Yenilikçi Konseptlerini ABD International Home & Housewares Show’da Sergiledi

LAV Yenilikçi Konseptlerini ABD International Home & Housewares Show’da Sergiledi

1398
0
PAYLAŞ

Camın yenilikçi markası LAV, mutfak ve ev eşyaları alanında her yıl tüm dünyadan binlerce tasarım ve yenilik severi buluşturan International Home & Housewares Show’da 2018 trendlerini yansıtan 4 yeni konseptini ve yeni ürünü Duo’yu sergiledi. Parıltılı ve ışıltılı detayların yanı sıra desen ve renkleriyle de ön plana çıkan LAV’ın yeni konseptleri, ABD’nin Chicago kentinde 4 gün boyunca süren fuarda tasarım severlerden de büyük ilgi gördü. LAV Genel Müdürü Tuğrul Baran ise bu yıl camda daha çok renk ve ışıltı göreceğimizi müjdeledi.

Yenilikçi ürünleriyle cama yeni bir heyecan getiren LAV, 10 – 13 Mart tarihleri arasında ABD’nin Chicago kentinde düzenlenen International Home & Housewares Show Fuarı’na katıldı. Ürünlerini Türkiye’nin yanı sıra 130 farklı ülkedeki kullanıcılarla da buluşturan LAV, International Home & Housewares Show Fuarı’nda da 2018 trendlerini yansıtan Pudra Tonları, Şehir Işıkları, Sonbahar Sıcaklığı ve Tropik Işıltılar temalı koleksiyonlarını ve 6 parçadan oluşan yeni Duo Set’i ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Bu Yıl Cam da Sofralar da Daha Renkli

Mutfak ve Ev Eşyaları sektöründe tasarım ve yenilik sev- erlerin her yıl heyecanla beklediği International Home + Housewares Fuarı’nda global markalar arasında özgün tasarımlarıyla yer aldıklarını söyleyen LAV Genel Müdürü Tuğrul Baran, “Fuarda tasarımlarımız büyük ilgi gördü. Bu yıl cam ürünlerinde formun yanı sıra desenli ve renkli ürünler daha çok ön plana çıkmaya başladı. Modanın etkisiyle cama daha çok renk geldi diyebiliriz. Detaylarda parıltı ve ışıltı kullanımı artık öne çıkıyor. Biz de 2018 trendlerini yansıtan Pudra Tonları, Şehir Işıkları, Sonbahar Sıcaklığı ve Tropik Işıltılar temalı koleksiyonlarımızı ve 6 parçadan oluşan yeni Duo Set’imizi ziyaretçilere sunduk. Ürünlerimizin yoğun ilgiyle karşılaşması bizi çok mutlu etti.” diye konuştu.

LAV’ın 2018’e Renk Getirecek Konseptleri Tasarım ve işlevselliği bir arada sunan Duo Set

6 parçasıyla 6 farklı kullanım alternatifi sunan Duo Set ile “Tak, Çıkar, Karıştır” pratikliğini hayata geçiren LAV, modern hayatın artık bir gerekliliği olan işlevselliği özgün yorumuyla buluşturuyor.

Naifliği sofralara taşıyan Pudra Tonları

Pudra tonlarının altın detaylarla hareketlendiği koleksiyon, sunumlarda bahar havası estirecek. Bu koleksiyon ile turkuaz, nil yeşili ve blush pembenin naifliğini sofralara taşıyan LAV, renklerin keten ve seramik gibi doğal malzemelerle uyumunu da gözler önüne seriyor.

Kozmosun ışıklarıyla sofraları aydınlatan koleksiyon: Şehir Işıkları

Bu sezon parıltılar biraz geride kalıyor ve kendini detaylarda gösteriyor. Gümüşi ışıltılarıyla göz alan Şehir Işıkları koleksiyonu hem sofralara farklı bir ışık saçıyor hem de sohbetlere…

Romantiklere özel Sonbahar Sıcaklığı

Sonbaharın sıcak renklerini Sonbahar Sıcaklığı koleksiyonuna taşıyan LAV, romantikleri sevindiriyor. Koleksiyonun modern çizgilerden stilize desenlere uzanan renk armonisi, sofralara renk ve keyif katmaya geliyor.

Evlerde karnaval havası estiren Tropik Işıltılar

LAV’dan renk titreşimleri yüksek bir koleksiyon daha… Sofraları şölene, evleri karnavala dönüştürecek olan Tropik Işıltılar koleksiyonu şimdiden yazın çok renkli geçeceğini müjdeliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here