Ana sayfa Genel Özel Ankara Umut Hastanesi’nin güler yüzlü ve eğitimli kadrosu “ÖZNEMİZ İNSAN”...

Özel Ankara Umut Hastanesi’nin güler yüzlü ve eğitimli kadrosu “ÖZNEMİZ İNSAN” anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

1750
0
PAYLAŞ

Özel Ankara Umut Hastanesi

Bașhekim Uzman Dr. Ayça TANRISEVEN

“Akademik yaklaşımla ekonomik çözümler sunma mottosuyla hastalarımıza son teknoloji cihazlar ve uzman hekim kadromuzla hizmet veriyoruz.”

“SAĞLIK UMUT’LA BAŞLAR”

Özel Ankara Umut Hastanesi; sağlığın korunması, geliştirilmesi ve sürdürülmesi için nitelikli sağlık hizmeti veren tam donanımlı bir sağlık kuruluşudur. Tıp ve diğer alanlardaki bilimsel, teknolojik ve sosyolojik gelişmeler doğrultusunda hizmetlerini sürekli gözden geçirerek uluslar arası kalite standartları doğrultusunda hizmet vermektedir. Bu hizmetleri, akademik/uzman hekim, bilgi ve beceri düzeyi yüksek personel, ileri teknoloji, konforlu mimari, kaliteli hizmet, katılımcı yönetim ilkeleri ışığında sunmaktadır. Geniş vizyonu ve kaliteli hizmeti ile sadece ülke içinde değil, uluslararası alanda da tercih edilen bir sağlık kurumudur. Avrupa, Asya, Afrika gibi bölgelerden gelen tüm hastalara ilk başvurudan, taburculuk sonrası döneme kadar nitelikli hizmet vermektedir.

Özel Ankara Umut Hastanesi’nin güler yüzlü ve eğitimli kadrosu “ÖZNEMİZ İNSAN” anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Tüm çalışanlar, bireysel farklılık ve gereksinimleri göz önünde bulundurarak, başvuran herkesi değerli bir misafiri olarak görmekte, bilgi ve becerisini şefkat ile birleştirip insan onuruna yakışan en profesyonel hizmeti sunmaktadır.

Özel Ankara Umut Hastanesi yataklı ve ayaktan tedavi bölümleri, hem hastalar hem de çalışanlar açısından sağlık hizmetlerinin huzur ve güven içinde sürdürülmesi yönünde tasarlanmıştır. Hasta odaları tüm beklentileri karşılayacak nitelikte ve ergonomik olarak dizayn edilmiştir. Tüm odalarda; refakatçi koltuğu, televizyon, telefon, mini buzdolabı, gardırop, değerli eşya kasası, kişisel bakım ürünleri, hemşire çağrı sistemi, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri bulunmaktadır.

2016 yılı teknolojisine sahip cihazlarla donatılan Görüntüleme-Radyoloji Ünitesi, Hemodinami-Anjiografi Birimi, Biyokimya-Mikrobiyoloji-Hematoloji-Seroloji Laboratuarları’nda en gelişmiş inceleme ve tanısal çalışmalar yapılmaktadır. Modern ameliyathanelerinde gece ve gündüz açık/kapalı tüm ameliyatlar gerçekleştirilmektedir. Tam donanımlı yoğun bakım ünitelerinde en gelişmiş cihazlar bulunmaktadır. Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Genel Cerrahi Yoğun Bakım, Kardiyoloji Yoğun Bakım ve Dahiliye Yoğun Bakım Üniteleri’nde yaşam desteği gereken hastaların teşhis ve tedavileri özel eğitim almış uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Özel Ankara Umut Hastanesi üst düzey sağlık hizmeti sunarak ülkemizde olduğu kadar uluslar arası alanda da örnek alınan bir sağlık kuruluşu olma vizyonu doğrultusunda titiz çalışmalar sonucu çeşitli kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır.

Kalite Yönetim Sistemi Belgesi (ISO: International Organization for Standardization 9001:2008) ile yönetim, sevk ve idare sisteminin uluslararası kabul gören standartlara uygun olduğunu ve kaliteli hizmet sunduğunu kanıtlayarak güvence altına almıştır.

Çevre Yönetim Sistemi Kalite Belgesi (ISO 14001: 2004, ISO 14001) ile hastanemizde verilen hizmetin çevresel etki süreçlerini uluslararası standartlara göre planlandığı belgelenmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Belgesi (BS OHSAS 18001:2007) ile çalışanların, kurumun ve hizmetin tehlike ve zararlardan korunması için uluslararası bir dizi standardı uygulandığını belgelenmiştir.

Hasta haklarına saygılı, güvenilir, memnuniyet odaklı, etik değerlerden ödün vermeyen, sürekli gelişim anlayışı ile hizmet veren uzman ekibimiz, çağdaş ve ölçülebilir karar mekanizmalarını işleten hastane yönetimimiz ile sunmuş olduğumuz sağlık hizmetinin kalitesini sürekli arttırarak sizler için “UMUT” olmaya devam edeceğiz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here