Ana sayfa Genel Ekosanayi Ödülleri Başvuru Kılavuzu

Ekosanayi Ödülleri Başvuru Kılavuzu

862
0
PAYLAŞ

Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvurunuzu gerçekleştirmek için lütfen öncelikli olarak buraya tıklayarak başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir

Başvuru Dönemi

15 Nisan 2021 – 31 Mayıs 2021

Kimler Başvuruda Bulunabilir?

Ekosanayi Ödülleri, birey, kurum ve kuruluşların başvurusuna açıktır. Adaylık başvuruları; başvuru sahibi kurum, birey ya da yetkili ajansı tarafından yapılabilecektir.

Geçmiş senelerde ödüle layık bulunmuş kişi ve kurumların adaylık başvuruları için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Hangi Kategorilerde ve Kaç Kategoride Başvuruda Bulunabilirim?

Başvuru sahipleri mevcut kategoriler arasından, kendileri için uygun gördükleri kategorilerde başvuruda bulunabilirler.

Son başvuru tarihine kadar, başvurusu yapılan projenin başvuru kategorisi, başvuru sahibi tarafından değiştirilebilir.

Katılım Şartları

Adayın değerlendirmeye alınabilmesi için, kategoriler sayfasında belirtilen mevcut kategorilerden birine uygun olması gerekmektedir. Yurt dışından adaylar başvuruda bulunabilir. Son başvuru tarihine kadar, başvuru yapan kişi ve kurumlar kategori değişikliği yapabilir, birden çok kategoride aday olabilir

Başvuruların Değerlendirilmesi

Ekosanayi Ödülleri, tüm başvuruların gerçek olduğunu; başvuru sahibinin izniyle ve verilen haklarla başvuruda bulunduğunu kabul eder. Seçim kriterine uygun olan, zamanında yapılan, başvuru formunda bilgileri eksiksiz olarak iletilmiş tüm başvurular aday olarak değerlendirmeye tabi tutulur. Daha önce katılmış veya ödül almış kişi ve kurumlar, önceki yıllarda değerlendirme sonuçları dikkate alınmadan, ödül törenine tekrar adaylık başvurusu yapabilecektir. Jüri üyelerinin kimliği 3. Kişilerle paylaşılmayacaktır

Ödül

Ekosanayi Ödüllerine aday kişi ve kurumlar; iş dünyasının deneyimli ve önde gelen isimlerinden oluşan Ekosanayi Ödülleri jürisi tarafından değerlendirilir ve ödüllendirilir. Seçim kriterine uygun olan ve zamanında yapılan tüm başvurular aday olarak değerlendirmeye alınır ve jüri bu başvurular arasından ödül sahiplerini belirler. Herhangi bir kategoride, jüri değerlendirmeleri sonucunda, ödüle layık bir başvuru sahibi bulunamaması durumunda, Ekosanayi dergisi ödül vermeme hakkını saklı tutar. Başvurunun ödüle layık bulunması durumunda, başvurunun ödüllendirilmesi ile ilgili duyurunun yapılma şekli ve detayları, organizasyonun belirlediği şartlarda gerçekleşir.

Bilgi Güvenliği

Başvuru esnasında verilen bilgiler KVKK’ya uygun olarak Ekosanayi Dergisi tarafından korunacaktır. Ekosanayi Ödülleri, organizasyonla ilgili tanıtım amaçlı herhangi bir mecrada kullanma hakkını kendisinde saklı tutar.

Başvuru Esnasında Girilen Bilgilerin Doğruluğu

Başvuru sahibi, başvuru esnasında girmiş olduğu tüm bilgilerin doğruluğunu kabul eder.

Değerlendirme Süreci

Ekosanayi Ödülleri organizasyon takviminde belirtilen başvuru süreci tamamlandıktan sonra, Ekosanayi Dergisi web sitesinde, ilgili yıla ait duyurusu yapılmış olan tüm jüri üyelerinin katılımıyla değerlendirme süreci başlar. Başvurular kategori bazında rastgele jüri üyelerine dağıtılır. Her bir kategori için en az 7 jüri üyesi tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda her kategoride en yüksek oyu alan kişi / kurum ödül almaya hak kazanır. Ödüller, düzenlenecek olan ödül töreninde sahnede, Pandemi sürecinin devam etmesi halinde birebir veya kargo ile ödül takdimi yapılır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here